20:00 - 16:00

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه

20:00 - 16:00

ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مونا ترابی بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران

مشاوره با بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران

راهنمای مطالعه این مطلب

شاید بر این باور باشید که موضوعات مربوط به تجاوز جنسی را تنها در فیلم ها و سریالها میبینیم. یا این موضوعات شامل حال افراد دیگر می شود و برای ما اتفاق نخواهد افتاد. اما این تفکر اشتباه است. امروزه به دلایل مختلف اجتماعی و روانی در سطح جامعه شاهد تحقق این جرم به صورت متعدد هستیم. از این جهت آشنایی با این جرم و مواردی که باید بعد از وقوع آن به جهت اثبات آن رعایت نمایید و مراجعه فئووری به بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران را باید در اولویت کار خود قرار دهید.

تجاوز جنسی

بهترین وکیل در تهران که در امور مربوط به تجاوز جنسی تجربه کافی را داراست این جرم را اینگونه تعریف می نماید. وی اذعان می دارد که تعرض جنسی عبارت از رفتار جنسی ناخواسته یا عملی است که طی آن تهدید، جبر یا زور به منظور اعمال نفوذ با انکارحق انتخاب شخص،رخ دهد. تعرض و سوء استفاده جنسی ممکن است یک عمل یکباره باشد، یا جزئی از یک روند مزاحمت و آزار باشد. بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران به این نکته اشاره می کند که تعرض جنسی تاثیرات زیادی بالای شخص بازمانده وارد می کند، بشمول تاثیرات فزیکی، روحی و عاطفی.

بهترین وکیل کیفری در تهران اذعان می دارد که داستانهای این جرم تازه بعد از وقوع آن شروع می شود. به عبارتی باید بگوییم که لحطات بعد از وقوع جرم جز اصلی ترین ارکان اثبات آن است.

وکیل تجاوز جنسی در تهران

بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران و شهرستانها فردی است که به طور کلی در امور کیفری تخصص و تبحر دارد. امور مربوط به تجاوز جنسی یکی از امور کیفری تخصصی است که بسیاری از وکلای کیفری به صورت مستمر به فعالیت در این پرونده های می پردازند. برخی بر این باورند که تمامی پرونده های مربوط به تجاوز جنسی دارای داستانی یکسان اند. اما باید بدانید که این چنین نیست. در واقع هر تجاوز جنسی دارای داستانی منحصر به فرد است.

در این بین وکیل متخصص باید بتواند جوانب تجاوز را طوری بسنجد که اگر در مقام دفاع از متهم است بتواند بی گناهی موکلش را به اثبات رساند. یا اگر در احقاق حق موکل می کوشد بتواند ادعای وی را به اثبات برساند. در نتیجه پرونده های مربوط به تجاوز جحنسی یکی از تخصصی ترین پرونده های کیفری به شمار می رود.

بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران

وقتی که برای یک وکیل در هر کدام از زمینه های حقوقی و کیفری عنوان بهترین را به کار می بریم بدان معناست که به دلیل برخی از ویژگی های منحصر به فرد وی را نسبت به سایر همکاران برتر می دانیم. به عبارتی این برتری آنقدر حائز اهمیت است که می توانیم با اطمینان خاطر روند پرونده خود را به وی بسپاریم. از جمله ویژگی هایی که باعث می شود تا یک وکیل را به عنوان بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران بشناسیم، عبارت است از:

 • تسلط به مواد کیفری مرتبط
 • تسلط و آشنایی با روند رسیدگی در محاکم کیفری مربوطه
 • پتوانایی اقتناع قاضی مربوطه
 • توانایی اثبات گناهکاری مجرم از طرف شاکی یا بی گناهی موکل خود در جایگاه اتهام از طرف شاکی
 • توانایی تحلیل و بررسی همه جانبه موضوع مربوطه

بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران

توصیه های بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران

بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران اذعان می دارد که بلافاصله بعد از مواجهه با این جرم چنانچه در مقام شاکی قرار دارید باید مراحل زیر را در نظر بدارید:

 • یادداشت وقایع و علائمی که بر روی بدن فرد متجاوز احساس می کنسد. این مورد از آن جهت حائز اهمیت است که در مواجهه با تجاوز جنسی اغلب افراد وارد شوک می شوند. در نتیجه مغز به صورت کاملا خدکار شروع به فراموشی بسیاری از وقایع می کند.
 • مراجعه به کلانتری و دریافت معرفی نامه به پزشکی قانونی
 • حتی الامکان از رفتن به حمام، عوض کردن لباسها، مسواک زدن، استفاده از دسشویی و هر آنچه که مدارک تجاوز را از بین می برد، خودداری نمایید.
 • مونا ترابی

  مونا ترابی

  وکیل پایه یک دادگستری ، مدیر مؤسسه عدالت آریایی

  درخواست مشاوره

راهکار های بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران

اما برای تجاوز جنسی چه راهکار هایی پیش رو داریم؟ بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران این مورد را جزو اساسی ترین سوالات در این بحث می داند. وی در پاسخ به این سوال اذعان می دارد که نباید از ترس آبروی خود سکوت کنید. سکوت شما مجوزی است برای متجاوز که بتواند به دیگران نیز تجاوز نماید. قطعا این ضرب المثل را شنیده اید که می گویند یک جا باید برای همیشه این روند متوقف شود. تجاوز جنسی نیز از مصادیق بارز این ضرب المثل است.

شکایت شما نه تنها می تواند از تجاوز های معدی مجرم جلوگیری به عمل آورد، بلکه در برخی از مواقع با آگاهی اجتماعی می تواند عاملی بازدارنده برای سایر مجرمین باشد.

راه ارتباط با بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران

راه ارتباطی با بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران مستثنی از راه هایی که برای سایر وکلا در مقالاتی جداگانه پیشبینی کرده ایم نیست. برای ارتباط با وکیل مربوطه باید از یکی از راخ های زیر اقدام نماییم:

 • سایت شخصی وی
 • استعلام کارنامه کاری و سوابق وی در امر مورد نظر از سایت های معتبر
 • پرس و جو از موکلین وی که سابقه همکاری با وی را دارند

شماره تماس بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران

برای مراجعه به بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران در قدم اول باید به شماره تماس های وی دسترسی یابید. شماره تماس های مربوط به مجموعه حقوقی و کیفری عدالت آریایی با مدیریت مونا ترابی، وکیل متخصص در امور کیفری از قبیل جرم زنا ، رابطه نامشروع و تجاوز جنسی از قرار زیر است:

در نظر بدارید بعد از رزرو وقت مشاوره خود در ساعت و روز تعینی باید به انضمام مدارکی که در دست دارید به آدرس زیر مراجعه نمایید:

 • ظفر، خیابان مصدق شمالی(خیابان نفت شمالی)،کوچه دامغانی(یازدهم)، پلاک 38، واحد2

کلام آخر

آنچه در این مقاله خواندیم، مروری بر جرم تجاوز جنسی بود. ضمن آن کوشیدیم تا با توجه به ویژگی ها و نقش مهم بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران و شهرستانها این نکته را در ذهن مخاطب حک نماییم که مراجعه به وکیل مربوطه را از قلم نیاندازند. آنرا از مهمترین موارد در رویارویی و احقاق حق خود بدانند. وکیل با توجه به تجربه خود در پرونده های متعدد کیفری به نکاتی توجه می کند گکه ممکن است برای شما بی اهمیت باشد. سپس با استناد به همان نکات به نظر ساده می تواند روند رسیدگی را تغییر دهد و احقاق حقوق موکلینش را در هر مقامی که باشند، اعم از شاکی یا متهم تغییر دهند.

در اینجا می توانید پاسخ سوالات خود و کاربران دیگر را مشاهده کنید:

احساس خود را درباره این مطلب بگویید 2 نظر

5 2
مونا ترابی بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران
مونا ترابی

مونا ترابی

وکیل پایه یک دادگستری ، مدیر مؤسسه عدالت آریایی

درخواست مشاوره
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره