20:00 - 16:00

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه

20:00 - 16:00

ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درباره ما

آشنایی با وکیل

موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی با مدیریت مونا ترابی از موفق‌ترین وکلای ایرانی (وکیل پایه یک دادگستری) کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دارای بیش از ۱۰ سال سابقه کار در پرونده های حقوقی و کیفری با بکارگیری حقوقدانان و وکلای متبحر در کلیه زمینه های مربوط به وکیل حقوقی و کیفری با داشتن سوابق موفق در این زمینه با ارایه مشاوره و قبول وکالت با بهره گیری از وکلای متخصص قادر خواهد بود رسیدن به بهترین نتیجه را برای موکلین تسهیل نماید.برای بدست آوردن بهترین نتیجه با بهترین وکلا در موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی همراه باشید یا راهی خواهیم ساخت یا راهی خواهیم یافت.

رسیدن به بهترین نتیجه را برای موکلین تسهیل نماید.برای بدست آوردن بهترین نتیجه با بهترین وکلا در موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی همراه باشید یا راهی خواهیم ساخت یا راهی خواهیم یافت.

جمله ای که بارها و بارها از افراد عادی شنیده ایم و متاسفانه در جامعه امروزی و با توجه به گسترش ارتباطات اجتماعی هر روزه شاهد ارتکاب جرائم جدید خواهیم بود. قانون غیرمنعطف قانونگذار چشم بسته و ترازوی عدالتی که کفه های قضاوتش برابر نخواهد بود همگی باعث بیشتر و بیشتر شدن پرونده ها خواهد شد، واضح و مبرهن است که هر پرونده یک بازنده و یک برنده خواهد داشت چرا که عدالت همواره برابری و مساوات نیست در این اثنی وجود یک وکیل متبحر و متخصص در زمینه دفاع از دعاوی که علاوه بر اشراف بر مسایل حقوقی دارای توان بالای روان شناسی و جامعه شناختی باشد حایز اهمیت بسیار است.

عدم وجود تجربه برای موکلین امری عادی و بدیهی است اما دیگر نگران نداشتن تجربه و ورود به مراجع قضائی نباشید ما در کنار شما یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.

 

مونا ترابی دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری مرکز و مدیریت مؤسسه عدالت آریایی با بهره گیری از وکلای متخصص و متبحر آمادگی این امر را خواهد داشت تا در حل مسائل و مشکلات قانون مند کنار شما باشد. تجربه و تخصص مهمترین ضمانت در اثبات کار شماست. فلذا مفتخر هستیم که با تمام توان و دانش حقوقی در موارد ذیل تا انتهای مسیر در کنار شما باشیم.

وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، تنظیم قراردادها، دعاوی ملکی، وکیل الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، دعاوی مرتبط با جرائم رایانه ای، وکیل قتل، وکالت در دیوان عدالت اداری، وکیل دیوان عالی کشور، وکالت در دعاوی بین المللی، وکالت در دعاوی کیفری، وکیل کلاهبرداری، وکیل خیانت در امانت و غیره …