20:00 - 16:00

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه

20:00 - 16:00

ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین وکیل انحصار وراث در تهران (آدرس+شماره تماس)

تلفن بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران

راهنمای مطالعه این مطلب

بعد از فوت نزدیکان برای تعیین و تکلیف انحصار وراثت چه باید کرد؟ در صورت بروز اختلافات، باید چگونه مشکلات را بر طرف نمود؟ بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران که در این زمینه فعالیت می کند و می تواند راهنمای ما باشد کیست؟ در انتخاب وکیل انحصار وراثت در تهران باید چه مواردی را در نظر بداریم؟ اگر حتی یکی از این سوالات ذهن شما را درگیر کرده است، در این مقاله همراه ما باشید.

مونا ترابی، بهترین وکیل در تهران برای امور حقوقی و کیفری در این مقاله همراه ما خواهد بود.

انحصار وراثت

برای آنکه با بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران آشنا شوید، ابتدا به بررسی موضوع انحصار وراثت می پردازیم. مانی که فردی فوت می کند، اموال و دارایی های او به ورثه به جا مانده از او می رسد. انحصار وراثت در صورتی انجام می شود که فوت فرد متوفی تائید شود. پس از آن تائید فوت فرد، ورثه او تعیین می شوند و ذینفعان می توانند درخواست خود را جهت دریافت حصر وراثت به شورای حل اختلاف اراده دهند.

زمانی که وراث متوفی جهت دریافت سهم الارث خود به ادارات و مؤسسات دولتی مراجعه می کنند، اولین چیزی که از آن‌ها درخواست می شود، گواهی انحصار وراثت است. این گواهی یک مدرک قانونی است که به ورثه متوفی امکان دریافت سهم الارث را می دهد. مراحل انحصار وراثت باید به صورت دقیق و کامل توسط ورثه فرد تکمیل شود تا پرونده انحصار وراثت با موفقیت به نتیجه برسد.

وکیل انحصار وراثت در تهران

منظورمان از عبارت وکیل انحصار وراثت در تهران در ابتدا وکیلی است که عنوان پایه یک دادگستری را دارد. به علاوه زمینه فعالیت وی به صورت تخصصی، امور مربوط به انحصار وراثت است. به عبارتی باید بگوییم وی با صرف زمان بسیار در این زمینه توانسته با تخصصی در این زمینه دست یابد که انجام روند رسیدگی به این قبیل موضوعات را برای وی تا حد قابل قبولی تسهیل نموده است. در نتیجه وی در انجام امور انحصار وراثت نسبت به وکلای دیگر از برتری برخوردار است. به علاوه اینکه حوزه قعالیت وی در تهران است . در غیر این صورت موکلین باید هزینه ایاب ذهاب را برای قعالیت وی در پرونده مورد نظر پرداخت نمایند.

در ارتباط با این میزان و شیوه پرداخت می توانید با وکیل مربوطه به توافق برسید. که چه میزان و تحت چه شرایطی و طی چمد مرحله پرداختی را انجام دهید؟

بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران

قطعا برایتان پیش آمده که برای اموری مانند امور پزشکی یا امور ساختمانی و غیره، به دنبال بهترین فرد هستید. در چنین مواقعی بهترین فرد برای شما فردی است که از تخصص و مهارت بالایی در زمینه مورد نظر شما برخوردار است. بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران نیز از این قاعده مستثنی نیست. وی در بین همکاران خود از تخصص و مهارتی برخوردار است که همانطور که در قسمت قبل اشاره کردیم. حال در قسمت های بعدی به برخی از ویژگی هایی اشاره ی کنیم که این تمایز را برایتان قابل درک می کنند.

بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران

ویژگی بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران

همانظور که در قسمت قبل گفتیم بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران از ویژگی هایی برخوردار است که وی را از سایر همکاران متمایز می کند. جدا از تجربه کافی در این زینه و آگاهی از موارد قانونی و روند رسیدگی شعبات دادگاه به این موضوع، وی باید به عنوان بهترین وکیل ملکی در تهران نیز مشغول فعالیت باشد. زیرا امور مربوط به انحصار وراصت بعضا با امور املاک در ارتباط اند.

از طرفی در برخی موارد ممکن است به دلیل عدم آگاهی بین افراد خانواده درگیری بروز می دهد که به همین علت تخصص کیفری و حل و فصل ماجرا را برای وی متصور می شویم. در نتیجه بهترین وکیل کیفری در تهران را نیز برای وی در زمره ویژگی ها می شماریم.

مشاوره با بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران

مشاوره با بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران اولین قدمی است که در جریان انحصار وراثت باید بردارید. منظور از مشاوره بررسی همه جانبه موضوع و مدارکی است که در اختیار دارید. سپس بعد از این مرحله که از مهمتترین مراحل روند پرونده شماست، وکیل بهترین راه و بهترین اقدام را انتخاب می نماید.

سپس با توجه به تجربه خود و آگاهی و علمی که از مواد مربوطه دارد برای حل و فصل موضوع اقدام می نماید. تمامی مراحل مربوطه را بدون نیاز به حضور شما طی می کند. و می کوشد ضمن احقاق حقوقی شما، تمامی مراحل به درستی و در کوتاهترین زمان ممکن انجام پذیرند.

شماره تلفن بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران

جهت رزرو مشاوره حضوری و تخصصی با بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران باید از شماره تلفن های مربوطه استفاده نمایید. شماره مستقیم وکیل مونا ترابی: 09121979750

با تماس با شماره تلفن های مربوطه یم توانید از زمان ها و تایم های خالی مطلع گردید و وقت متناسب خود را رزرو نمایید. توجه نمایید که در وقت تعیینی در آدر مورد نظر حضور بهم رسانید و تمامی مدارکی که در زمینه مورد نظرتان در اختیار دارید را با خود همراه داشته باشید. تا وکیل بتواند در جلسه مشاوره از تمامی زوایا موضوع را بررسی کند و نکته ابهامی برای وی نماند.

سابقه کاری بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران

سابقه کاری بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران باعث می شود تا وی بر تمامی مراحلی که در روند پرونده منتظر شماست تسلط باشد. از قبل بداند که چه چیز در انتظار شماست و بتواند اتفاقات و نظر قضات را با توجه به مدارکی که دارید پیش بینی کند. این موضوع از آن جهت به نفع شماست که روند را تسهیل می نمایدو در نتیجه از صرف وقت و هزینه ی گزاف یا ایجاد مراحل اضافی جلوگیری به عمل آید.

اگر برای شما سوال است که چگونه از سوابق وکیل مطلع شویم؟ در پاسخ باید بگوییم که این کار را با پرس و جو از موکلین سابق و یا جست و جو در فضای اینترنتی و آنچه در ارتباط با وی ثبت شده است، انجام دهید. معمولا سایت های معتبر اقدام به معرفی و یا مصلحبه های حقوقی و ارائه نظر کلرشناسی وکلایی می نمایند که سابقه کاری درخشانی و قابل قبولی دارند.

مراحل انتخاب بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران

در انتخاب بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران مراحل زیر را در نظر بدارید

 • تحقیق و پرس و جو
 • بررسی سابقه کاری
 • تسلط وی بر مواد قانونی
 • استفاده از شماره تلفن های مربوطه
 • رزرو وقت مشاوره
 • مراجعه به دفتر حقوقی
 • بررسی همه جانبه مدارک و موضوع
 • عقد قرارداد ها
 • ارائه مدارک لازم جهت اهدا وکالت
 • پیگیری پرونده
 • دریافت گزارش کار از وکیل

انجام و طی درست مراحلی که در اینقسمت به آن ها اشاره کردیم، باعث می شود تا با خیال راحت از انتخاب بهترین گزینه، از نتیجه مطلوب اطمینان حاصل نمایید. در نتیجه دیگر نیازی نیست زمان و پول بیشتری هزینه نمایید. یا با انتخاب راه های اشتباه باعث اضافه شدن مراحل حصول نتیجه شوید. به عبارتی می توان گفت دقت در انتخاب وکیل باعث می شود روند هرچه سریعتر چپیش رود و بهترین نتیجه حاصل شود.

بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران چه می کند؟

بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران علاوه بر اینکه باید نقش چند وکیل را بازی کند. اعم از : وکیل کیفری، وکیل خانواده، وکیل ملکی و …، باید موارد زیر را برای موکلین به انجام رساند:

 • دریافت گواهی احصار وراثت
 • ایجاد صلح و سازش
 • ارائه گزارش کار
 • مراجعه به دادگاه
 • مراجعه به واحد اجرایی
 • مراجعه به شورای حل تختلاف
 • بررسی ندارک از تمامی جوانب
 • انتخاب بهترین راه
 • طرح دعاوی
 • دفاع از موکلین
 • انجام مراحل اجرایی انحصار وراثت
 • و غیره…

هنر وکیل آن است که تمامی موارد یا حداکثر موارد بالا را به موکلین و مراجعین خود ارائه دهد. صرفا دارا بودن و ارائه برخی از خدما بالا بیانگر عنوان بهترین نمی باشد. البته ناگفته نماند که تمامی این عناوین در وظایف وکیل است و وکیل بابت انجام آن حق دریافت هزینه اضافی را ندارد.

تخصص های بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران

در حالت کلی برای بهترین وکیل انحصار وراثت رد تهران تخصص های زیر را متصور هستیم. در نظر بدارید با توجه به بررسی سابقه و کارنامه کاری وی، تخصص های زیر را بیابید و در صورت تایید اقدام به اهدای وکالت بهذ وی نمایید:

 • تخصص ملکی
 • کیفری
 • خانواده
 • قرارداد

آخرین موردی که به آن اشاره کردیم امور قرارداد هاست. در نتیجه مضاف بر آنچه در این مقاله گفتیم، وی باید به عنوان بهترین وکیل قرارداد در تهران مشغول به فعالیت باشد. زیرا امور مربوط به انحصار وراثت اموری اند که با قرارداد ها و صلحنامه های متعددی بین افراد در ارتباط اند. به عنوان مثال امکان دارد فردی قبل از فوت بخشی از اموالش را صلح کند. یا قسمتی را هبه نماید. یا به صورت کلی، مشغول معاملات ملکی تحت قرارداد های پیچیده بشد. در نتیجه تخصص های یاد شده برای وکیل مربوطه الزامی است. به عبارتی این تخصص ها، ابزار دست وکیل برای حل و فصل و رسیدگی درست به ماجراست.

معرفی بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران

مونا ترابی، مدیریت موسسه حقوقی و کیفری عدالت آریایی، وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 12 سال سابقه کاری درخشان است که در امور مختلف حقوقی و کیفری فعالیت دارد. وی به دلیل اخصص در امور انحصار وراثت، به عنوان بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران و شهرستانها شناخته می شود. در ص.رت تمایل می توانید با استفاده از شماره تلفن های ارائه شده در این مقاله برای رزرو جلسه مشاوره تخصصی با وی اقدام نمایید.

گفتنی است که امور انحصار وراثت در زمره اور حقوقی قرار دارد. حال آنکه در صورت مواجهه با امور کیفری باید به وکیل متخصص در همان حوزه مراجعه نمایید. یکی از موضوعاتی که در انتحصار وراثت گریبان گیر افراد می شود، کلاهبرداری است. در این صورت پیشنهاد ما به شما قبل از شروع مراحل انحصار وراثت، مشاوره تخصصی با بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران است.

از این که در این مقاله همراه ما بودید سپاسگزاریم.

در اینجا می توانید پاسخ سوالات خود و کاربران دیگر را مشاهده کنید:

احساس خود را درباره این مطلب بگویید 2 نظر

5 2
بهترین وکیل انحصار وراث در تهران (آدرس+شماره تماس)
مونا ترابی

مونا ترابی

وکیل پایه یک دادگستری ، مدیر مؤسسه عدالت آریایی

درخواست مشاوره
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره