20:00 - 16:00

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه

20:00 - 16:00

ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

همجنسگرایی مردان در قانون مجازات اسلامی و مجازات آن

مجازات همجنسگرایی مردان

راهنمای مطالعه این مطلب

امروزه یکی از موضوعاتی که افکار عمومی را درگیر خود کرده است، همجنسگرایی است که سن خاصی هم ندارد. آنچه رد این مقاله می خواهیم به بررسی آن و مجازاتهایی که دارد بپردازیم، همجنسگرایی مردان در قانون ایران و مجازات های مربوط به آن است. اگر در این باره سوالی دارید که جواب آن را در این مقاله نیافتید، می توانید از مشاوره با بهترین وکیل در تهران که در این امور تخصص دارد، بهره مند گردید.

همجنسگرایی مردان

بهترین وکیل کیفری در شروع بحث همجنسگرایی مردان به این موضوع اشاره می کند که رابطه میان دین و همجنس‌گرایی می‌تواند با توجه به زمان و مکان تا حد زیادی متفاوت باشد. در درون ادیان و بین ادیان و فرقه‌های مختلف، و با توجه به شکل‌های مختلف همجنسگرایی و دوجنسگرایی. امروزه آموزه‌های ادیان بزرگ جهان و نگرش آن‌ها نسبت به این گرایش‌های جنسی، چه کلّی و چه در هر فرقه، بسیار متفاوت است. سه دین ابراهیمی یهودیت، مسیحیت و اسلام آشکارا با همجنس‌گرایی مخالفت کرده‌اند .

اما برخی مسیحیان در این زمینه نظرات متفاوتی دارند. چنان‌که برخی کلیساها عقد شرعی همجنس‌گرایان را جاری می‌کنند و برخی نیز ، این عمل را مطرود می‌دانند. بعضی عقیده دارند که هم‌جنس‌گرایی خود یک گناه است در حالی که عده‌ای دیگر تنها اعمال همجنس‌گرایانه را گناه می‌دانند.

وضعیت همجنسگرایی مردان در ایران

وضعیت همجنسگرایی مردان در ایران چگونه است؟ در پاسخ باید بگوییم که همجنس گرایان در ایران ۴ تا ۷ درصد جمعیت ایران را تشکیل می‌دهند؛ حدودا این ۴ یا ۷ درصد به ۴ میلیون نفر جمعیت میرسند. چون همجنس گرایی در ایران مطرود می‌باشد مخفی و پنهان نمودن آن غیر طبیعی نیست. همجنس گرایان در ایران دچار تضادهای گوناگونی هستند و دچار افسردگی های شدید می شوند.

زیرا خود هنوز نمی دانند که وضعیتی که در آن قرار دارند طبیعی است یا خیر؟ و دائما احساس گناه در خود دارند. متأسفانه در ایران هیچ گونه بسترسازی و فرهنگ سازی برای این موضوع نشده است. بسیاری از همجنس گرایان در ایران از طرف خانواده خود طرد شده‌اند و خانواده هایشان آنها را نمی توانند بپذیرند.

همجنسگرایی مردان در قانون ایران

در نظر بدارید که امور مربوط به همجنسگرایی مردان اموری کیفری اند. تخصص وکلای کیفری را می طلبند. مانند سایر امور کیفری از قبیل کلاهبرداری د در تخصص های بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران جای دارند. علاوه بر خدمات تخصصی در امور کیفری، در این مجموعه می توانید از خدمات حقوقی نیز بهره مند گردید. برای اطلاع از برخی از خدمات حقوقی تخصصی این مجموعه و دستدسی به وکلای مربوطه می توانید وارد لینک زیر شوید:

بهرتین وکیل ملکی در تهران

بهترین وکیل طلاق در تهران

مجازات همجنسگرایی مردان در قانون مجازات اسلامی

مجازات همجنسگرایی مردان با توجه به آنچه در قانون مجازات اسلامی می خوانیم به شرح زیر است:

  • مجازات فاعل اگر به زور باشد یا فاعل متاهل باشد , اعدام می باشد.
  • اما اگر فاعل مجبور به این کار توسط مفعول شده باشد به صد ضربه شلاق محکوم می شود.
  • مجازات مفعول نیز در هر حال اعدام است.
  • البته در صورتی که فاعل غیر مسلمان باشد، فقط و فقط فاعل اعدام می شود.

موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی با بهره گیری از بهترین وکیل کیفری تهران تا انتهای مسیر حقوقی همراه شماست.

در اینجا می توانید پاسخ سوالات خود و کاربران دیگر را مشاهده کنید:

احساس خود را درباره این مطلب بگویید 1 نظر

1 1
همجنسگرایی مردان در قانون مجازات اسلامی و مجازات آن
مونا ترابی

مونا ترابی

وکیل پایه یک دادگستری ، مدیر مؤسسه عدالت آریایی

درخواست مشاوره
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره