20:00 - 16:00

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه

20:00 - 16:00

ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین وکیل طلاق در تهران (فوری و تضمینی)

راهنمای مطالعه صفحه

مونا ترابی

مونا ترابی

وکیل پایه یک دادگستری ، مدیر مؤسسه عدالت آریایی

برای حل مشکلات حقوقی شما با شماره ۰۲۱۲۲۰۹۷۰۹۰ بگیرید.

طلاق راهی است که توسط قانون گذار برای پایان دادن به زندگی مشترک در نظر گرفته شده است. ولی حق طلاق از جانب قانون صرفا برای مرد در نظر گرفته شده است.یعنی اگر زن می خواهد اقدام به پایان دادن زندگی مشترکشان و طلاق کند. یا باید دارای وکالت در طلاق از زوج خود باشد یا مسیر سخت و طولانی را برای اخذ طلاق پیش ببرد. وکیل طلاق، شخصی است که هم برای زوج و هم برای زوجه می تواند در نظر گرفته شود. به عبارتی باید یگوییم هر دو می توانند از خدمات بهترین وکیل طلاق در تهران یا شهرستاها بهره مند شوند. اما به علت مسیر سخت تر طلاق برای زنان، حضور یک وکیل طلاق در این مسیر از اهمیت و اثر بخشی بیشتری برخوردار است.

موسسه حقوقی عدالت آریایی می تواند با بهترین وکیل در تهران و متخصص در امور طلاق در این مسیر شما را یاری کند. همچنین خدمات مورد نظر را به شما ارائه دهد. موسسه حقوقی عدالت آریایی با میزان بالای ۸۶ درصد پرونده های حل شده، یکی از بهترین و حرفه ای ترین موسسه های حقوقی شهر تهران می باشد. تخصص، تجربه و صداقت الگوی راه این موسسه می باشد. تا بتواند برای احقاق حقوق هم وطنان عزیز گامی بردارد. همچنین پرچم عدالت را سرافراز نگه دارد. برای تعیین وقت با موسسه حقوقی عدالت آریایی و برخورداری از شرایط عالی و منصفانه با بهترین وکیل طلاق در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهترین وکیل طلاق در تهران

بهترین وکیل طلاق در تهران وکیلی است که نسب به ساید همکاران خود از ویژگی هایی برخوردار است. این ویژگی ها، تجربه کافی و تسلط بر روند رسیدگی به دعاوی است. در حقیقت باید بگوییم نباید ویژگی عجیبی برای وی متصور بود. این در حالی است که بسیار از وکلا به دلیل زمانبر بودن و نیاز به پیگیری زیاد، در امور خانواده و طلاق فعالیتی ندارند. کار بر موضوعات دیگر حقوقی و کیفری را تریح می دهند.

چرا بهترین وکیل طلاق در تهران

هم زوج و هم زوجه بهتر است در فرایند جدایی خود از بهترین وکیل طلاق در تهران و شهرستانها کمک و یاری بخواهند. یک وکیل پایه دادگستری حاذق، کسی است که به مواد قانونی و تبصره های آنها تسلط کامل داشته باشد. با آگاهی از بروزرسانی های قانونی، بتواند در بادی امر بهترین مشاوره را به موکل خود ارائه نماید. پس از آن با رسیدن به توافق و جلب رضایت موکل گرامی، وارد قرارداد وکالت شود. تمامی امور را از ارائه دادخواست تا دریافت انواع حکم به وکالت از ایشان انجام دهد.

در مورد طلاق، اگر طلاق به درخواست زوج باشد هم چنان نیاز مبرم به حضور بهترین وکیل طلاق در تهران حس می شود. چرا که طلاق دادن زوجه با آنکه مطابق قانون مدنی با زوج است. اما نیاز به وجود دلایلی محکمه پسند و همچنین پرداخت تمام حقوق مالی زوجه دارد.

اگر هم زوجه بخواهد دادخواست طلاق را ارائه دهد، تمام شرایط بستگی به این امر دارد که آیا وکالت در طلاق از زوج( یا همان حق طلاق در اصطلاح عوام) به زوجه داده شده است یا خیر. در غیر اینصورت، ایشان برای اخذ طلاق باید مواردی همچون:

 • سوءرفتار شوهر
 • اعتیاد ایشان
 • مسائلی از این قبیل

را به اثبات دادگاه برسانند. که این امر تنها از یک وکیل مهریه برمی آید. پس در نتیجه، حضور یک وکیل ماهر برای طلاق می تواند هم به تسریع روند طلاق هم بهبود نتیجه کمکی شایان کند.

بهترین وکیل طلاق در تهران

امور مربوط به طلاق، اموری حقوقی اند. در نتیجه باید به وکیل حقوقی که در این مورد توانایی های لازم را دارد مراجعه نمایید. یعن یبهترین وکیل طلاق در تهران و شهرستانها. حال آنکه در صورت مواجهه با امور کیفری اولین قدم مراجعه به بهترین وکیل کیفری در تهران می باشد تا بتواند به صورت تخصصی به حل و فصل ماجرا بپردازد.

مشاوره با بهترین وکیل طلاق در تهران در موسسه حقوقی عدالت آریایی

موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی با مدیریت خانم مونا ترابی از موفق ترین وکلای ایرانی (وکیل پایه یک دادگستری) کارشناس ارشد حقوق خصوصی و با بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق در پرونده‌های حقوقی و کیفری، آماده مشاوره و همراهی شما در پرونده‌ی شما می‌ باشد.

بهترین وکیل طلاق در تهران در این موسسه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ برای ارائه مشاوره حضوری به عزیزان حاضر به خدمت می باشند. در صورت نیاز به رزرو مشاوره می توانید از راه های ارتباطی استفاده نمایید تا از تخصصی ترین مشاوره با بهترین وکیل طلاق در تهران بهره مند گردید.

مشاوره با بهترین وکیل طلاق در تهران

علاوه بر امور حقوقی مانند طلاق که توسط بهترین وکیل طلاق در تهران در موسسه عدالت آریایی ارائه می شودف امور حقوقی دیگری نظیر امور ملکی و قرارداد ها را نیز برای مراجعین در نظر داریم. برای ارتباط با وکیل مربوطه کلیک نمایید:

بهترین وکیل قرارداد در تهران

بهترین وکیل ملکی در تهران

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در تهران

بهترین وکیل طلاق در تهران برای تمایز با سایر همکاران خویش باید ویژگی هایی را داشته باشد. تا بتوان به راحتی و خیالی آسوده، پرونده طلاق خود را به ایشان سپرد. این ویژگی ها عبارت اند از:

 • ۱) امر طلاق، امری است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با آن در قانون مدنی و در قانون خانواده آورده شده است. بی شک ، توجه به این ظرافت های قانونی مستلزم احاطه کامل به اصل قوانین و استثنائات آنان است. پس می توان نتیجه گرفت که اولین ویژگی یک وکیل خوب برای طلاق، تخصص و تبحر ایشان است.
 • ۲) این یک قاعده در تمام اصناف است. بیشترین تجربه برابر با احتمال بیشتر در حصول موفقیت در نتیجه کار می باشد. پس با توجه به این قاعده باید گفت که یک وکیل زمانی می تواند به عنوان وکیل حقوقی در عرصه طلاق کارامد باشد، که تجربه زیادی در این امر به همراه موفقیت داشته باشد.
 • ۳) وکیل باید به تمامی انواع طلاق ها تسلط داشته باشد و بداند با توجه به شرایط، کدام یک از انواع طلاق ها برای این زوج مناسب تر بوده و در زمان و هزینه های ایشان صرفه جویی به عمل می آورد. برای مثال یک وکیل طلاق توافقی باید تمام منافع و مضرات این نوع طلاق را با شفافیت کامل به زوجین توضیح دهد. آنها را در تعیین تکالیفی همچون حضانت فرزند، یاری دهد.

انواع طلاق در تعریف بهترین وکیل طلاق در تهران

در این بخش بر آنیم تا انواع طلاق را با راهنمایی بهترین وکیل طلاق د رتهران بررسی کنیم. با ما همراه باشید:

انواع طلاق در قانون عبارتند از:

 • به درخواست زوجه: زن هم می‌تواند با توجه به شرایط مختلفی طلاق به درخواست زوجه را بدهد. در صورتی که همسر موافقت کامل نداشته باشد باید با توجه به شرایط خاص به دادگاه مراجعه کند و درخواست طلاق خود را صادر نماید. طلاق به درخواست زوجه به شرایط مختلف بستگی دارد که برای کنترل آنها نیازمند بهترین وکیل طلاق در تهران است. از طرفی زن می تواند با در دست داشتن راه‌های مختلف مانند عدم پرداخت نفقه، عسر و حرج زن، غیبت زوج، وکالت بلاعزل طلاق، شروط ۱۲ گانه ضمن عقد و … اقدام به گرفتن طلاق کند.
 • طلاق به درخواست زوج: بر اساس مقررات فقهی و شرعی مرد هر زمانی که تصمیمی بگیرد می‌تواند همسر خود را طلاق دهد. درحالی که شرایط مختلفی برای درخواست طلاق زن وجود دارد. همچنین مرد می‌تواند بعد از جریان شدن صیغه طلاق حدود ۳ ماه اظهار پشیمانی کند. حق رجوع به طلاق را دارد. این به این معناست که اگر در دوره عده بعد از طلاق هر یک از زوجین فوت کند، مقررات ارث پابرجاست. در این دوران مرد موظف است نفقه و دیگر حقوق زن را پرداخت کند.
 • طلاق توافقی: طلاق توافقی یعنی طلاقی که با توافق دو نفر صورت می گیرد. این روش برای طلاق مزایای بسیاری دارد که مهم‌ترین آن هزینه کم برای پایان دادن به زندگی مشترک است. از آنجا که طلاق بین دو طرف با توافقات کامل انجام می‌شود، تاثیرگذاری عوامل خارجی برای طلاق توافقی به شدت کاهش پیدا می‌کند. یکی دیگر از مزایای این روش جدایی بلامانع است. در واقع زن و شوهر بدون هیچ تعارضی در سریع‌ترین زمان ممکن زندگی مشترک را به پایان می‌رسانند. برخلاف دیگر روش‌ها هیچ نیازی به مراجعه به دادگاه و اعلام اعتراضات در مسائل مختلف نخواهد بود. بهترین وکیل طلاق در تهران در این مورد می تواند بدون حضور موکل کارها را پیش ببرد.

مراحل انجام طلاق توسط بهترین وکیل طلاق در تهران

پس از انعقاد قرارداد با بهترین وکیل طلاق در تهران بسته به اینکه خواهان طلاق زوج باشد یا زوجه، فرایند پیگیری و اقدامات از جانب وکیل متفاوت است. اما چیزی که مشترک است به شرح زیر است:

 • ارائه دادخواست
 • نگارش لوایح دفاعیه
 • ارائه منضمانت به دادگاه و شرکت در جلسات به جای موکل

بهترین وکیل طلاق در تهران اگر از جانب زوجه اقدام به طرح دادخواست طلاق کرده است، باید بتواند حقوق مالی زن را تضمین کند. مهریه و سایر حقوق ایشان را در صورت دارا بودن ( مانند حضانت فرزند، دریافت نفقه معوقه و …) از مقام دادگاه مطالبه نماید.

مونا ترابی

مونا ترابی

وکیل پایه یک دادگستری ، مدیر مؤسسه عدالت آریایی

درخواست مشاوره

مدارک مورد نیاز برای انجام طلاق

در هر مقاله ای به این موضوع اشاره کردیم که برای هر اقدام قضایی به مدارکی نیاز داریم. بهترین وکیل طلاق در تهران اذعان می دارد که مدارک مور نیاز برای طلاق عبارتند از:

 • شناسنامه و کارت ملی
 • عقد نامه یا سند ازدواج
 • وکالت نامه وکیل در صورت اقدام به واسطه ایشان
 • ارائه نتایج مشاوره های قبل از طلاق

هزینه بهترین وکیل طلاق در تهران

هزینه بهترین وکیل طلاق در تهران

در این بخش به منظور سخن پایانی م یخواهیم به هزینه ای که باید به بهترین وکیل طلاق در تهران بپردازیم اشاره کنیم. در حقیقت این مورد پر تکرارترین سوال بین مراجعین است. هزینه ی بهترین وکیل طلاق از هزینه های دادرسی مانند ارسال دادخواست و ارائه دادخواست تجدیدنظر متفاوت است. اینکه چه مبلغی بابت طلاق اخذ شود به توافق مابین بهترین وکیل طلاق در تهران و موکل بر اساس خواسته های ایشان اعم از موارد زیر می باشد:

 • مهریه
 • حضانت فرزند
 • نفقه معوقه
 • اجرت المثل
 • نوع طلاق
مونا ترابی

مونا ترابی

وکیل پایه یک دادگستری ، مدیر مؤسسه عدالت آریایی

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره